Новини

23 Травень 2020

Дитячий хірургічний стаціонар одного дня

❗️Шановні батьки❗️ На базі поліклініки Корольовского району КП "Дитяча лікарня" ЖМР ( м. Житомир вул. С. Ріхтера 23) , функціонує хірургічний стаціонар одного дня.

10 Квітень 2020

Провідний фахівець з питань ЦЗ КП «Дитяча лікарня» ЖМР інформує :

Рятувальники ДСНС нагадують, що легковажне тавлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. Служба порятунку закликає не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття.

03 Квітень 2020

Провідний фахівець з питань цивільного захисту КП «Дитяча лікарня» ЖМР інформує:

ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!

20 Березень 2020

Просимо звернути увагу!

Важлива інформація для пацієнтів та їх батьків

06 Березень 2020

З Міжнародним жіночим днем!

Шановні колеги! Щиро вітаємо всіх жінок нашого колективу з Міжнародним жіночим днем! Від усієї душі бажаємо Вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, родинного благополуччя і добробуту. Нехай кожен день наповнюється сонячним настроєм, безмежною любов’ю та радістю! Будьте завжди усміхненими та сповненими надій, а в житті буде багато приводів для оптимізму! Хай у Вашій домівці завжди панує злагода, добро і спокій!

19 Лютий 2020

Благодійний захід «Допоможемо дітям – збережемо майбутнє»

06.02.2020 року в стаціонарі Комунального підприємства « Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Житомирської міської ради відбувся благодійний захід «Допоможемо дітям – збережемо майбутнє», спрямований на допомогу хворим дітям та закладам охорони здоров’я, які надають медичну допомогу дітям. Громадська організація «КОНГРЕС СОЛІДАРНОСТІ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ УКРАЇНИ» в рамках благодійного заходу передали дитячій лікарні телевізор, 5 електрочайників та інші подарунки.